جهت مشاوره و خرید محصولات با شماره تلفن : 22592097-021 و 33933744-021 از ساعت 10 صبح الی 19 عصر تماس حاصل فرمایید برای مشاهده و عضویت کانال تلگرام برروی این لینک کلیک کنید . آدرس پستی تهران ، بهستان 7 ، کوچه داریوش پلاک 3 ( این آدرس فروشگاه یا مغازه  نیست و فقط برای نماد الکترونیک می باشد ) .
سایت ما دارای نشان نماد الکترونیک برای خرید راحت و امن شما در تمامی کشور می باشد . در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران و کرج ،  توسط پیک ، اسنپ ، الوپیک انجام می شود و  تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است و  پرداخت هزینه محصول در تهران به پیک  پس از تحویل و در محل امکان پذیر می باشد . محصولات برای شهرستان پس از واریز وجه به وسیله  باربری با بسته بندی مخصوص و حمل ویژه انجام می گردد که  هزینه بار در زمان تحویل کالا از خریدار دریافت می شود (پس کرایه) ، همچنین تمامی مشتری های عزیز میتوانند برخی محصولات را از طریق خرید آنلاین فروشگاه تجملات خریداری کنند .


باربری های طرف قرارداد فروشگاه تجملات

باربری یزد شیرازیان ، وطن ،  وطن 2 ، پیام شمس ،  شاهین ،  تهران سعادت ،  سهرابی ، شمال ، جاوید ترابر ، آزاد ،  حمل و نقل تهران ، جهانبار ، حبیبی


نمونه بسته بندی ویژه محصولات با توجه به حساسیت بارهای خریداران 


نمونه بیجک باربری

نمونه محصولات و رسید های باربری جهت خرید مشتری از قبیل بادگیر ، یخچال ، فریزر  و غیره