• چگونه محصول را  در تهران سفارش دهیم ؟

عزیزان در تهران میتوانند برخی از محصولات را بصورت حضوری و یا درب منزل و محل کار خود سفارش و همچنین  وجه را به راننده پیک به صورت نقدی و یا انتقال وجه به حساب فروشنده انجام دهند و همچنین امکان خرید برخی محصولات بصورت آنلاین نیز در سایت امکان پذیر می باشد .( توجه : هزینه ارسال بار با خریدار می باشد )

 • چگونه محصول را  در شهرستان سفارش دهیم ؟

عزیران در شهرستان های سراسر کشور میتوانند پس از واریز وجه محصول مورد نظر و یا خرید آنلاین از سایت ،آدرس را  ارسال و سپس مراحل ارسال را پیگیری (دریافت بیجک و رسید بار ) و پس از یک روز در شهرهای نزدیک و دو تا سه روز در شهر های دور سفارش خود را دریافت کنند. ( هزینه ارسال بار با خریدار می باشد )

 • برای خرید یخچال ماشین  به چه نکاتی توجه کنیم ؟

یکی از سوالات متداول عزیزان خریدار نکات مثبت برای انتخاب یخچال مناسب می باشد باید خدمت شما توضیح دهم که در یخچال های غیر کمپرسور دار یعنی  نیمه رسانا ( سازگار با محیط زیست )  میزان سرمایش واقعی آن می باشد که بایدصفر درجه واقعی باشد ، قابل حمل ، دارای نمایشگر ، بی صدا و دارای مصرف پایین باشد .

 • منظور از دو منظوره بودن یخچال چیست ؟

در مواردی از سال مثل زمستان ما احتیاج به غذای گرم برای سفر داریم بدین منظور دستگاه را در حات گرم خانه و روی دمای ۵۰ و برعکس در تابستان جهت خنک نگهداری غذا و نوشیدنی ها بر روی-10درجه تنظیم میکنیم.

 • یخچال فریزر برای حمل دارو چه پیشنهاد میکنید ؟

اگر دارو و یا هر محصول دیگری که حتما احتیاج به دمای زیر صفر درجه و در واقع دمای منفی همانند فریزر منزل را دارید از یخچال فریزر های کمپرسوردار  استفاده کنید.

 • یخچال برای آفرود و نیز بیابان گردی و سفر های طولانی مدت در محیط های گرم و بی امکانات چه پیشنهاد می کنید ؟

برای سفرهای طولانی مدت آفرود ، بیابان گردی ، طبیعت و جاهایی که با خود گوشت و مرغ و دارو و … همراه دارید و دسترسی به یخچال و برق هم ندارید پیشنهاد ما یخچال فریزرهای کمپرسور دار می باشد .

 • یخچال  را کجای خودرو قرار دهیم  ؟ 

در مواقعی که صندلی عقب سرنشینی نباشد میتوانید دستگاه را جهت دسترسی راحت تر بر روی صندلی غقب قرار دهید و در غیر این صورت  داخل صندوق خودرو و براحتی سیم یخچال را از زیر صندلی های عقب رد کند و به فندکی خودرو بزند .

 • یخچال های خودرو به چند نوع تقسیم می شوند ؟ تفاوت یخچال بدون کمپرسور ترموالکتریک با کمپرسور دار چیست؟ 
 • آیا با خاموش کردن خودرو یخچال هم خاموش میشود ؟

خیر شما میتوانید خودرو را برای توقف و یا استراحت خاموش کنید فقط سوئیچ تا مقداری باز باشد که برق پشت آمپر خودرو باشد این مقدار برای روشن بودن یخچال خودرو کافی است .

 • کاربرد بادگیر شیشه ماشین چیست ؟

بادگیر شیشه خودرو در زمانی که بخواهید در زمان رانندگی و سفر شیشه ماشین را برای هوای تازه پایین بکشید صدای باد به شکلی آزار دهنده شما را اذیت می کند استفاده از بادگیر شیشه خودرو بسیار در گردش هوا و رفع صدای باد شما را کمک می کند و همجنین عزیزانی که سیگار می کشند نیز با دارا بودن  از بادگیر شیشه خودرو دیگر باعث آزار و اذیت سرنشینان دیگر نشنوند

  1. همانطور که با اطلاع هستید بادگیر ها چسبی می باشند پس لطفا ابتدا بالای درب های خودرو را با دستمال نم ناک کاملا تمیز کنید .
  1. پس از اطمینان از خشک بودن بالای درب ها قبل از چسباندن و کندن چسب ها بادگیر ها را روی بالای شیشه خودرو (کلاف در ) تست کنید ( تراز باید بشود ) و حتما از گوشه و از شروع درب ها  بچسبانید
 1. چسب بادگیر ها 3m  می باشد و بسیار قوی و مقاوم در برابر آب ، باران و رطوبت می باشد پس لازم به اضافه کردن چسب و نگرانی در مورد آن نیست .
 • بادگیر چسبی بهتر است یا بادگیر داخل شیشه ای ؟

در پاسخ بهتر است به شما بگویم بادگیر های داخل شیشه ای به علت برخورد با شیشه خودرو  و فاصه کم با شیشه پس از مدتی به موتور بالابر شیشه آسیب می رسانند و باعث دلخوری راننده می شود به همین علت به هیچ وجه!  توصیه به خرید بادگیر داخل شیشه ای در مقایسه با  بادگیر چهار چسبی تکه و مرغوب تجملات نمی شود .

 • نحوه نصب پشه پران یا سنگ پران خودرو به چه شکل است ؟

این مدل از پشه پران های تجملات بسایر آسان و بدون پیچیدگی بر روی کاپوت خودروی شما نصب میشود فقط کافی است در ابتدا کاپوت را از زیر گیره های مخصوص قرار دهید و سپس با پیچ های مخصوی آن را محکم کنید برای واضح تر شدن توضیح به عکس توجه کنید برای دیدن عکس کلیک کنید.

 • چرا پشه پران ارزان قیمت تر که در بازار موجود است را  نخریم ؟

این نوع پشه پران ها به دلیل نا مرغوب بودن جنس و مواد تولید  پس از مدتی رنگ آن تغییر و همچنین در زمان باز کردن محصول و فروش خودرو باعث دو رنگ شدن کاپوت خودرو می گردد که این مسئه باعث نارضایتی بسیاری از خریدارانی شده که پشه پران ارزان را تهیه کرده اند . فروشگاه تجملات عرضه کننده پشه پران وارداتی تایوان با ضمانت می باشد .

 • چرا بادگیر توی کار یا به اصطلاح لای شیشه ای نخریم ؟

فروشگاه در زمان قرنطینه شهر تهران هم باز می باشد و خرید های شما عزیزان در تهران و شهرستان بلافاصله در همان روز ارسال می گردد ، عزیزان ساکن در کرج قبل از خرید تماس و برای نحوه دریافت محصول هماهنگی بفرمایید .
+